AV 1 PREDATOR 1 TÜRKÇE DUBLAJ FULL HD İZLE

AV 1 PREDATOR 1 TÜRKÇE DUBLAJ FULL HD İZLE

Av 1 izleAv 1 full izleAv 1 türkçe dublaj izleAv 1 hd izle, Bir grup özel eğitimli asker ormanın derinliklerinde kaybolur ve bu grubu kurtarma görevine gönderilen Komutan Dutchve ekibi ormanda kaybolan askerleri ararken aslında onları direnişçilerin değil dünya dışından uzaydan gelen bir yaratığın öldürdüğünü anlarlar ve bu yaratığın peşine düşerler fakat bu yaratık üstün yeteneklere ve silahlara sahiptir onu yok etmek o kadar da kolay olmayacaktır.

Av 1 Predator 1 filminin konusunda DutchArnold Schwarzenegger” ile komandoları CIA tarafından bir Güney Amerika cangılında tutsak edilen havacıyı bularak getirmek için görevlendirilmiştir.Görev başarılı bir şekilde yerine getirilmiştir fakat dönüş esnasında ilginç bir av partisinin kurbanı olurlar. Av 1 Predator 1 Türkçe Dublaj Full HD izle Tatli-genc.Comekibi olarak iyi seyirler diler film hakkındaki yorumlarınızı bekleriz.

Uzaylı ve yenilmez bir varlık, kendine has ritüeller dahilinde, değişik dünyalardaki akıllı yaşam formlarını avlamaktadır. Bu kez kurban Dutch ve komando arkadaşları olacaktır.

Tür: Aksiyon FilmleriBilim Kurgu FilmleriMacera FilmleriTürkçe Dublaj FilmlerYabancı Filmler

Yapım: 1987

IMDB Puanı: 8.2

Yönetmen: John McTiernan

Oyuncular: Arnold SchwarzeneggerCarl WeathersBill DukeShane BlackPeter Cullen

Kaliteli insanlar Yorum yapar. Görüşlerini ve Düşüncelerini yazar.